Technické služby

Termokamery

V súvislosti so vzniknutou situáciou okolo COVID-19 sme naše portfólio rozšírili o termokamery, ktoré dokážu merať telesnú teplotu osôb pri vstupe do chráneného priestoru, a identifikovať tak potencionálnych nositeľov nákazy.

Termokamery

Spoločnosť PROTECTUS, ako dlhoročný poskytovateľ služieb v oblasti technického zabezpečenia, ponúka ucelený systém detekcie teploty osôb, ktorý umožňuje identifikovať potencionálnych nositeľov nákazy pri vstupe do objektov a uzavretých priestorov.

Vďaka škálovateľnosti riešenia si môžu naši klienti vybrať z viacerých variantov — od jednoduchej ručnej termokamery s detekciou teploty do 1 metra až po sofistikované riešenie s detekciou tváre až na 7 metrov, nahrávacím zariadením, zariadením na referenčné snímanie teploty a softvérovým vybavením umožňujúcim meranie teploty na základe detekcie tváre v obraze, detekciu nosenia rúška, či vyhľadávanie osôb s prekročenou teplotou. Každé z riešení je možné prispôsobiť potrebám a požiadavkám zákazníka.

Ak máte záujem o dodávku termokamerového systému, kontaktujte nás pre viac informácií a cenovú ponuku.

Máte záujem o termokamery?
Široké pokrytie
Maximálne dostupní na celom území Slovenskej republiky

Vďaka strediskám v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Žiline a Košiaciach dokážeme zabezpečiť vysokú dostupnosť našich služieb na celom území Slovenska.

Kontaktujte nás
Strediská PROTECTUS