15. marca 2020

V súvislosti s Covid-19 sme rozšírili ponuku o ucelený a vysoko modulárny systém detekcie teploty osôb

V súvislosti so vzniknutou situáciou ohľadom COVID-19 sme našu ponuku rozšírili o termokamery. Termokamery dokážu merať telesnú teplotu osôb pri vstupe do chráneného priestoru, a identifikovať tak potencionálnych nositeľov nákazy.

Aktuálna situácia v súvislosti s pandémiou COVID-19 nás prinútila zamyslieť sa nad spôsobmi a úrovňami prevencie a ochrany seba, svojich najbližších, klientov a spolupracovníkov. Jednou z aktuálnych otázok dnešných dní je skorá detekcia potencionálnych nositeľov nákazy pri vstupe do objektov a uzavretých priestorov.

Spoločnosť PROTECTUS, ako dlhoročný poskytovateľ služieb v oblasti technického zabezpečenia a bezpečnostných riešení, prichádza s ponukou uceleného systému detekcie teploty osôb pri vstupe do chráneného priestoru.

Pre väčšiu prehľadnosť sme pripravili 5 variantov termokamerových riešení — od vysoko sofistikovaného modulu až po jednoduchšie mobilné zariadenie.

Všetky uvedené riešenia sú modulovateľné a môžu byť upravené resp. doplnené na základe požiadaviek klienta a špecifickej charakteristiky objektu. V prípade záujmu sme pripravení zodpovedať otázky, prípadne upraviť tieto varianty pre konkrétne potreby spoločnosti.

Prečítajte si viac informácií o termokamerách.

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách?
Široké pokrytie
Maximálne dostupní na celom území Slovenskej republiky

Vďaka strediskám v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Žiline a Košiaciach dokážeme zabezpečiť vysokú dostupnosť našich služieb na celom území Slovenska.

Kontaktujte nás
Strediská PROTECTUS