Preprava a hotovosť

Úschova finančnej hotovosti

Služba úschovy finančnej hotovosti je určená pre klientov, ktorí potrebujú bezpečne uložiť finančné prostriedky na kratšie alebo dlhšie obdobie.

Uschova hotovosti

Predmetom úschovy finančnej hotovosti je bezpečné a bezúročné uloženie hotovosti na dobu určitú alebo neurčitú. Úschovu najčastejšie poskytujeme ako pridruženú službu pri spracovaní hotovosti alebo dotácii bankomatov, dokážeme ju však poskytnúť aj nezávisle.

Pri krátkodobej úschove hotovosti môžu klienti využiť jedno z piatich stredísk — Bratislavu, Košice, Žilinu, Banskú Bystricu a Nitru, pri dlhodobom uložení hotovosti využívame naše centrá V Nitre a Košiciach. V prípade potreby dokážeme zabezpečiť aj bezpečnú prepravu finančných hotovosti z prevádzky klienta priamo do našich stredísk.

Všetky úschovné centrá sú vybavené najmodernejšími technológiami — od elektrických zabezpečovacích systémov cez kamerové systémy až po systémy kontroly vstupu.

Úschova finančnej hotovosti

Úschovu finančnej hotovosti vykonávame pri zachovaní najprísnejších bezpečnostných opatrení, pracovných postupov a bezpečnostných pravidiel. Priestory úschovných centier a trezorov sú neustále monitorované a kamerové záznamy sú archivované pre maximálnu bezpečnosť všetkých strán.

Ak máte záujem o úschovu finančnej hotovosti alebo cenín, kontaktujte nás pre viac informácií a cenovú ponuku.

Máte záujem o službu úschovy finančných hotovostí?
Široké pokrytie
Maximálne dostupní na celom území Slovenskej republiky

Vďaka strediskám v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Žiline a Košiaciach dokážeme zabezpečiť vysokú dostupnosť našich služieb na celom území Slovenska.

Kontaktujte nás
Strediská PROTECTUS